Photo

Členství

VK Slavia je jedním z nejstarších sportovních klubů v ČR. V jeho řadách veslují medailisté z vrcholných světových soutěží (MS, OH), výkonnostní veslaři na republikové úrovni ale i vyznavači rekreačního sportu. Veslaři z VK Slavie se pravidelně umisťují na předních příčkách domácích regat a mnozí z nich jsou nebo byli reprezentanty České republiky ve veslování.

 

Klub může svým členům nabídnout kvalitní podmínky pro všechny zmíněné formy veslování. K dispozici je moderně vybavená posilovna, sauna a především kvalitní lodní park.

 

Členy se mohou stát děti a mládež ve věku 12 – 16 let, dále pak zájemci o rekreační veslování, ale i dospělí veslaři. Základní povinností člena je přispívat formou ročního členského příspěvku na provoz klubu. Informace o placení členských příspěvků níže.

 

Zájemci o členství v klubu vyplní přihlášku, kterou odevzdají spolu s fotografií pasového formátu a vyplněným posudkem od lékaře příslušnému trenérovi. Formulář přihlášky včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů najdete ke stažení níže.

 

 

Přihláška - VK Slavia (xlsx)

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

 

Členský příspěvek pro rok 2019 uhraďte, prosím, do 31. 3. 2019 na účet klubu č. 120641339/0800, 
do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení člena:

 

Masters a nezávodní veslaři                                                           6500 Kč

Členové závodního družstva a žactvo                                            5000 Kč

Příspěvek za užívání sauny                                                             1000 Kč

Udržovací poplatek (spící členství)                                                     500 Kč